Predaj luxusnej vily na Šulekovej ul.

foto novostavba
  • Najlepšia adresa.
  • Výhľad na hrad.
  • Aj takáto oáza pokoja
  • môže byť v centre.

viac »

Zavolajte nám !
+421 903 215 565

Byt, ktorý zaujme polohou a cenou.

foto novostavba
  • Klimatizácia .
  • Úplná rekonštrukcia.
  • Ticho.
  • Volajte 0903 215 565

viac »

U nás najlepšie ceny.

U nás najlepšie ceny.

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

foto

Ing Eva Ružičková

Telefón: 00421903215565
E-mail: ruzickova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Mgr. Marta Molčanovová

Telefón: 00421903215565
E-mail: marta@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Martin Pračko

Telefón: 00421903215565
E-mail: mato@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Janka Bobčíkova

Telefón: ‭00421905247666‬
E-mail: jana@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Iveta Knoteková

Telefón: 00421903215565
E-mail: iveta@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Mgr. Gabika Rašiti

Telefón: 00421903215565
E-mail: jelasicova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ivana Rapantova

partnerhovorím po slovenskyIo parlo Italiano

Telefón: 0903755988
E-mail: ivkarapantova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra



foto

Peter Trandžik DiS

Telefón: 00421903215565
E-mail: peter@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Petra Orda-Oravcová

hovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: petra@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Miloš Sabo

hovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: sabo@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Igor Lapoš

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: igor@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Kornélia Jelašičová

maklérhovorím po slovenskyIo parlo Italiano

Telefón: 00421903215565
E-mail: jelasicova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra




Realitný softvér backOFFICE®
Práva dotknutej osoby
Informačná povinnosť voči dotknutej osobe