Predaj luxusnej vily na Šulekovej ul.

foto novostavba
  • Vila je umiestnená na perfekt
  • Výhľad máte na hrad a pritom s
  • Vila môže slúžiť aj rodine aj

viac »

Zavolajte nám !
+421 903 215 565

Tu by ste chceli bývať.

foto novostavba
  • Veľký dom aj pre dve rodiny.
  • 6 x izba
  • 3 x kúpeľňa
  • Volajte 0903 215 565
  • Slovenská izba

2 X KRB VÁM ZABEZPEČÍ TEPLO DOMOVA.viac »

Prenájom bytu v centre Bratislavy.

Prenájom bytu v centre Bratislavy.

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

foto

Ing Eva Ružičková

Telefón: 00421903215565
E-mail: ruzickova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Katka Jachymová

Telefón: 00421903215565
E-mail: katka@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Mgr. Marta Molčanovová

Telefón: 00421903215565
E-mail: marta@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Janka Bobčíkova

Telefón: ‭00421905247666‬
E-mail: jana@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Iveta Knoteková

Telefón: 00421903215565
E-mail: iveta@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Mgr. Gabika Rašiti

Telefón: 00421903215565
E-mail: jelasicova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ivana Rapantova

partnerhovorím po slovenskyIo parlo Italiano

Telefón: 0903755988
E-mail: ivkarapantova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra



foto

Peter Trandžik DiS

Telefón: 00421903215565
E-mail: peter@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Petra Orda-Oravcová

hovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: petra@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Miloš Sabo

hovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: sabo@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Igor Lapoš

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 00421903215565
E-mail: igor@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Kornélia Jelašičová

maklérhovorím po slovenskyIo parlo Italiano

Telefón: 00421903215565
E-mail: jelasicova@a3real.sk

všetky realitné ponuky makléra