Luxusný butikový hotel v kúpeľnom meste Piešťany.

 • Celebritná vinotéka
 • LOBBY BAR
 • Lobby bar- biliard
 • Kaviareň
 • Bar
 • Cigár bar
 • Reštaurácia ,,Millénium
 • Recepcia
 • Romantické izby
 • Apartmán
 • Wellnes
 • Wellnes
 • Spa
 • Fitnes
 • Pohodlná terasa
 • Sĺňava
 • Vítame Vás

Hotely a penzióny na predaj v Piešťanoch


Realitná kancelária A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o exkluzívne predá

Luxusný butikový hotel v kúpeľnom meste Piešťany vedľa jazera Sĺňava .
Ide o prosperujúci hotel s 28 ročnou históriou a teda SKVELÁ INVESTÍCIA.

Hotel je luxusný butikový hotel kategórie 4+superior s históriou a nachádza sa v svetoznámom kúpeľnom meste v Piešťany, ktoré je najznámejším kúpeľným mestom Slovensku a to hotelu pridáva na stabilite s celoročnou obsadenosťou. Hotel získal mnohé európske ocenenia a patrí medzi najkrajšie butikové hotely v Piešťanoch a v jeho okolí. Je prvým adult friendly hotelom v Piešťanoch, a zároveň prvým 5D DETOX hotelom na Slovensku. Ako jediný na Slovensku členom medzinárodnej skupiny Small Elegant Hotels, ktorá zlučuje viac ako 450 elegantných hotelov sveta

Hotel sa nachádza len 76 km po diaľnici od Bratislavy a 120 od Viedne Je umiestnený v ohradenom areáli v atraktívnej časti Sĺňava II pri jazere , vedľa sa stavia nových 6 bytových domov a je jediným hotelom v okolitej časti s prevádzkou služieb celoročne, čo dodáva ďalšiu výnosnosť reštaurácii a terasám hotela celoročne. Je v ohradenom areály s s vlastným parkoviskom a okrasnou záhradou s fontánou . Rozloha hotela : 2950 m2, 3 podlažia.

Hotel má 22 dvojposteľových izieb s balkónom, 2 apartmány a 1 privátny apartmán pozostávajúci z troch izieb a kuchyne, ktorý je vhodný pre majiteľa hotela a jeho rodinu. Izby sú zariadené v elegantnom talianskom štýle. Sú vybavené manželskými posteľami, písacími stolíkmi a elegantnými doplnkami a obrazmi. Súčasťou hotela je reštaurácia Milllenium, ktorá má kapacitu 55 hostí, kaviareň pre 16 hostí, štýlový lobby a cigar bar s biliardom, šachom a mini ruletou. Lobby bar hotela vyhral prestížne ocenenie ako najlepší lobby bar na Slovensku roku 2008. V roku 2020 sa umiestnil v európskej súťaži International Hospitality Award vo finále medzi najlepšimi hotelovými barmi.. Hotel má aj celebritnú vinotéku s ponukou vín od významných hercov, spevákov ako Sting, Pierre Richard, Depardieau, či futbalistu Messiho. Tiež disponuje priestormi na firemné akcie: má konferenčnú miestnosť pre 45 osôb, menšie saloniky pre 12 a 11 osôb + samostatnú kanceláriu na rokovanie, ktorá je plne technicky vybavená.Hotel je členom obchodných komôr a aktívne organizuje firemné akcie, eventy a je vhodný na organizovanie firemných školení, akcií a konferencií s možnosťou rezervácie celého hotela.
V blízkosti hotela sa nachádza množstvo zahraničných spoločností ako Peugeot, Landrover, Fauretia, Emerson a pod., ktorých pracovníkov hotel dlhoročne ubytováva s kompletným business servisom.

Súčasťou hotela je aj butikové wellness centrum, profesionálne masérske centrum s ponukou viac ako 25 masáží a procedúr a nové 5D Detox centrum s japonským medicínskym prístrojom Inbody pre kompletnú analýzu tela a detox programami . Súčasťou hotela je aj fitness centrum a veľká záhradná terasa s vonkajšími vírivkami a oddychovými zónami.

Novo vybavená kuchyňa spĺňa najvyššie nároky HCCP a kompletne vybavená technikou. K hotelu tiež patrí kotolňa s novými kondenzačnými kotlami BUDERUS – technické parametre na vyžiadanie. Hotel je energeticky nenáročný s komplexným zateplením . Hotel je udržiavaný v luxusnom štýle a neustále renovovaný pre rozšírenie služieb. Nadstavbou ďalšieho poschodia je možné rozšírenie o 10-15 izieb a apartmánov , bazéna a kúpeľného centra ( je vytvorená štúdia).
Majitelia hotel predávajú z rodinných dôvodov ako plne prosperujúcu firmu, kde je možné ďalej úspešne podnikať. Radi zasvetia nového majiteľa do chodu hotela. Hotel je jediným medzinárodným hotelom v okolí už 28 rokov a využíva najmodernejšie rezervačné programy s online rezerváciami.
Hotel sa predáva so všetkým zariadením a technickým vybavením.
Je to prosperujúci hotel s celoročnou prevádzkou, po dobu posledných 4 rokov pred pandémiou mal 85 % dennú obsadenosť (v lete 95 %). Hotel má dlhodobých a stálych 18 500 klientov, evidovaných v databáze hostí hotela, kde marketingové programy vie odovzdať novému majiteľovi. Kúpa hotela je skvelá investičná príležitosť s návratnosťou maximálne do 10 rokov.

Poloha hotela zabezpečuje aj nerušené súkromie celebritným hosťom. Grand hotel je naozaj výnimočný. Situovaný neďaleko kúpeľov, pri jazere v parkovej zóne. V okolí hotela sa nachádza jazero Sĺňava, letné bazény, tenisový areál, letný plážový komplex pri jazere, areál vodného lyžovania WAKE SOUL len 5 min. pešo, cyklistické dráhy a prechádzkové priame chodníky do kúpeľov a k jazeru. Hotel poskytuje svojim hosťom transfer do kúpeľov, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti. Hostia tu môžu absolvovať kúpeľné procedúry ako balneoterapia a termálne bahenné bazény a to tak v historických kúpeľoch či Vojenskom kúpeľnom ústave. Poloha hotela v historickom kúpeľnom meste mu pridáva na atraktivite, zabezpečuje celoročnú obsadenosť, výnosnosť a dlhodobú stabilitu. Piešťany patria k najslávnejším kúpeľom vo svete, zameraným na liečbu pohybového aparátu. s unikátnym bahnom ,ktoré hoteloví hostia využívajú. Zavedenie 5D DETOX programu je to veľmi ziskový a progresívny program, ktorý je atraktívny pre tento typ hotela, nakoľko ide o malý luxusný hotel, pri jazere s možnosťou Detox cvičení, pohybu, je však blízko kúpeľov, kde prírodné pramene, pitný režim a termálne a bahenné bazény podporujú detoxikáciu, vrátane, pozitívneho účinku na pohybové ústrojenstvo, čo je devízou hotela ako DETOX destinácie .Na Slovensku tento typ hotela nie je. V zahraničí detox pobyty sú jedny z najmodernejších a najvyhľadávanejších hotelov najmä u ľudí s vyššími príjmami. Hotel bude v r. 2023 zaradený medzi Detox hotely Európy ako TOP destinácia luxusným charakterom hotela, služieb s množstvom masáží a bahenných procedúr.

Ide o lukratívnu ponuku zabehnutého hotela s jasným zameraním a ziskovosťou .

Predáva sa zariadený, vybavený, so softvérovým vybavením a stálou klientelou. Predaj sa realizuje pri maximálnej diskrétnosti, aby nebolo narušené jeho fungovanie.
Výhody:
- plne funkčný prosperujúci hotel s našou a zahraničnou klientelou
- najnovší online rezervačný systém
- stála klientela 18500 hostí ( klienti sa vracajú )
- nový majiteľ môže ihneď úspešne pokračovať v plnej zabehnutej celoročnej prevádzke
- luxusné zariadenie vysokého štandardu
- vhodný na firemné ale aj súkromné akcie , možnosť súkromia pre VIP klientov a rezervácie celého hotela
- možnosť eurofondov/hotel nečerpal doteraz
- viac možností financovania
- lokalita v blízkosti kúpeľného mesta, športoviská, pláž, turistika cyklistika, krásne okolie
- výborné napojenie na diaľnice, letisko
- možnosť rozšírenia nadstavby hotela o izby a kupeľné centrum
Hotel je možné využiť :
1/ako súkromnú/firemnú rezidenciu
2/ako hotel /luxusný detox, wellnes hotel ako doteraz
3/ luxusný Domov pre seniorov pre náročnu klientelu : blizko kúpele, jazero a liečebné centrum.
4/ako súkromnú beauty kliniku, zubnú kliniku s ubytovaním v kúpeľnom meste

Podmienky predaja s možnosťami kúpy - na vyžiadanie.
Tešíme sa na vaše otázky, ktoré radi zodpovieme vážnym záujemcom.


Podrobné informácie

2
23
994 m²
2950 m²
994 m²
2100 m²
firemné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
TV káblový rozvod
vlastné - plyn
400 m²
vnútorné
iné
zariadený
po rekonštrukcii
áno - 2
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Piešťany, Slovensko

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

 • Štát Slovensko
 • Kraj Trnavský
 • Okres Piešťany
 • Mesto Piešťany
 • Druh Hotely a penzióny
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 00421903215565
 • Pridané 5. december 2022 10:25 hod

Pre viac informácií kontaktujte