3-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na začiatku Petržalky, Šustekovej . Byt je v udržiavanom , pôvodnom stave.V byte sa nachádzajú 3 izby, 1 izba so vstupom do lodžie, samostatná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, chodba.
Do bytu sa vstupuje spoločnou uzamykateľnou chodbou pre dva byty.
Bytový dom je udržiavaný v čistom stave.
Dispozícia :
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá je uprostred bytu. Oproti vchodovým dverám sa nachádza toaleta, vedľa kúpeľňa s vaňou. Na ľavej strane sa nachádza 1 izba so vstupom do lodžie . V pravej časti bytu sa nachádza kuchyňa a 2 izby z toho jedna môže byť využitá aj ako obývačka,
BYT
3 izbový byt
- poschodie 5
- úžitková plocha 67,15 m2
Výhody
- výborná lokalita
- občianska vybavenosť
- svetlý
- priestranný
- byt ma vlastnú pivničnú kôpku priamo na 5 poschodí
- dopravná dostupnosť
- bezbariérový prístup
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, kaderníctvo, poliklinika, lekáreň, plavecká akadémia atď. Všetko je dostupné do 5 minút pešej chôdze. Neďaleko od domu je tiež, nákupné centrum Aupark, pekáreň, Lidl, Billa, trhovisko a v neposlednom rade je tu množstvo zelene a detských ihrísk.
Podrobné informácie
Poloha nehnuteľnosti na mape
Šustekova, Bratislava - Petržalka, Slovensko